
Delta DTM 612 қайта зарядталатын батарея (6 жыл)
- Бар
- Тек көтерме
8 900 ₸
Минималды тапсырыс — 4 д.
Барлық көтерме бағаны көрсету- +7 (727) 354-55-88Менеджер
DELTA компаниясының DTM сериялы қорғасын-қышқылды аккумуляторлары сіңірілген электролит (AGM) технологиясымен жасалған. Бұл сериялы аккумуляторлар қызмет ету мерзімін ұзарту және разрядтау өнімділігін жақсарту үшін қосымша таза қорғасын қорытпасынан жасалған жетілдірілген тор дизайнын қабылдайды.
DTM сериясы әмбебап болып табылады және буферлік және циклдік жұмыс режимдерінде − әртүрлі портативті құрылғыларда, сондай-ақ резервтік қуатпен жұмыс істейтін стационарлық жүйелерде пайдалану үшін ұсынылады. Қызмет ету мерзімі – 5 жыл.
DELTA маркалы аккумуляторлар Қытайда "Center Power Tech" компаниясының аймақтағы ең ірі толық циклді зауытында шығарылады. Фабрика 1985 жылы негізі қаланған және 300 мың шаршы метр аумақта айына 800 мыңнан астам аккумулятор шығарады. Бұл кәсіпорынның өнімдері дәлелденген сапасы мен төмен құнының арқасында бүкіл әлемге танымал.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Delta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| аккумулятор түрі | Свинцово-кислотные (SLA) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 12 А·сағ |
| Кернеу | 6 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 8 900 ₸
- Минималды тапсырыс: 4 д.

