
Delta қайта зарядталатын батарея DTM 1255 L (12 жыл) 55Ah
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
79 500 ₸
Көтерме бағаны көрсету- +7 (727) 354-55-88Менеджер
DELTA компаниясының DTM L сериялы қорғасын-қышқылды аккумуляторлары тығыздалған, газды рекомбинациялау жүйесімен (VRLA) техникалық қызмет көрсетусіз. AGM (сепараторда сіңірілген электролит) технологиясы бойынша дайындалады.
DTM L сериясы 12 жылға дейінгі қызмет ету мерзімі бар Long Life диапазонына жатады. Кең ауқымды және жоғары пайдалану сипаттамаларына байланысты олар әртүрлі үздіксіз қуат беру жүйелерінде, соның ішінде талап етілетін электр құрылғыларында (импорттық сорғылар мен жылыту қазандықтары), апаттық энергиямен жабдықтауда және басқа электр құрылғыларында пайдалану үшін ұсынылады.
DELTA маркалы аккумуляторлар Қытайда "Center Power Tech" компаниясының аймақтағы ең ірі толық циклді зауытында шығарылады. Фабрика 1985 жылы негізі қаланған және 300 мың шаршы метр аумақта айына 800 мыңнан астам аккумулятор шығарады. Бұл кәсіпорынның өнімдері дәлелденген сапасы мен төмен құнының арқасында бүкіл әлемге танымал.
Ерекшеліктері
- AGM технологиясы бөлінетін газдың 99% дейін рекомбинациялауға мүмкіндік береді;
- Әуе тасымалдарына шектеулер жоқ;
- UL, IEC, МЕМСТ Р талаптарына сәйкестігі;
- Кальциймен легирленген қорғасын пластиналары тордың төмен өздігінен разрядталуын, жоғары құрылымдық беріктігін қамтамасыз етеді;
- Қызмет көрсетілмейтіндер. Су құюды қажет етпейді;
- Энергияның жоғары тығыздығы;
- Батарея корпусы жануды қолдамайтын ABS пластиктен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Delta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| аккумулятор түрі | Свинцово-кислотные (SLA) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 55 А·сағ |
| Кернеу | 12 В |
| Корпустың түсі | қызғылт сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 239 мм |
| Биіктігі | 132 мм |
| Ені | 210 мм |
| Салмақ | 17.5 кг |
- Бағасы: 79 500 ₸

