
Delta қайта зарядталатын батареясы HR12-65 (12V / 65Ah)
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
131 600 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорғасын-қышқылды тығыздалған VRLA Delta HR 12-65 батареясы кернеуі 12В және сыйымдылығы 65Ач AGM технологиясы бойынша жасалған (электролитпен сіңдірілген микрокеуекті толтырғышпен). Корпус жанбайтын ABS пластиктен жасалған. Батареяның қызмет ету мерзімі 10-12 жылға жетеді. Батарея DELTA UPS Series диапазонына жатады және үздіксіз қуат беру жүйелерінде (UPS), байланыс жүйелерінде, деректер орталығында жұмыс істеуге арналған. Оның ішкі кедергісі төмен және энергия тығыздығы жоғары. Аккумуляторға қосымша бізден таңдауға болады зарядтау құрылғысы ол үшін, аккумуляторлық шкаф немесе сөре.
Ерекшеліктері
- AGM технологиясы бөлінетін газдың 99% дейін рекомбинациялауға мүмкіндік береді;
- Әуе тасымалдарына шектеулер жоқ;
- UL, IEC, МЕМСТ Р талаптарына сәйкестігі;
- Кальциймен легирленген қорғасын пластиналары тордың төмен өздігінен разрядталуын, жоғары құрылымдық беріктігін қамтамасыз етеді;
- Қызмет көрсетілмейтіндер. Су құюды қажет етпейді;
- Энергияның жоғары тығыздығы;
- Батарея корпусы жануды қолдамайтын ABS пластиктен жасалған.
Пайдалану және қолдану салалары
- Үздіксіз қоректендіру көздері
- Резервтік энергиямен жабдықтау көздері
- Медициналық жабдықтар
- Аспап жасаудың әртүрлі салалары
- Күн және жел энергетикасы жүйелері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Delta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| аккумулятор түрі | Свинцово-кислотные (SLA) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 65 А·сағ |
| Кернеу | 12 В |
| Корпустың түсі | қызғылт сары |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Биіктігі | 167 мм |
| Ені | 179 мм |
| Салмақ | 23.4 кг |
- Бағасы: 131 600 ₸

