
Delta аккумуляторлық батареясы HR12-34W
- Бар
- Тек көтерме
бастап 15 500 ₸
Минималды тапсырыс — 8 д.
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
DELTA компаниясының HR-W сериялы қорғасын-қышқылды аккумуляторлары тығыздалған, газды рекомбинациялау жүйесімен (VRLA) техникалық қызмет көрсетусіз. AGM (сепараторда сіңірілген электролит) технологиясы бойынша дайындалады.
HR-W сериясы деректер орталығының, байланыс жүйелерінің және басқа жабдықтың үздіксіз қуат көздерінде пайдалану үшін арнайы әзірленген DELTA UPS Series желісін білдіреді. HR-W сериясы қалың пластиналардың, сондай-ақ таза пластина қосылыстарын пайдаланудың арқасында жоғары қуат тиімділігіне ие. Қызмет ету мерзімі – 5 жыл.
DELTA маркалы аккумуляторлар Қытайда "Center Power Tech" компаниясының аймақтағы ең ірі толық циклді зауытында шығарылады. Фабрика 1985 жылы негізі қаланған және 300 мың шаршы метр аумақта айына 800 мыңнан астам аккумулятор шығарады. Бұл кәсіпорынның өнімдері дәлелденген сапасы мен төмен құнының арқасында бүкіл әлемге танымал.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Delta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| аккумулятор түрі | Свинцово-кислотные (SLA) |
| аккумулятор сыйымдылығы | 9 А·сағ |
| Кернеу | 12 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ені | 94 мм |
| Салмақ | 2.62 кг |
- Бағасы: бастап15 500 ₸
- Минималды тапсырыс: 8 д.



