
Delta аккумуляторлық батареясы HR 12-80W (12V / 20Ah)
- Бар
- Тек көтерме
бастап 36 000 ₸
Минималды тапсырыс — 4 д.
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорғасын-қышқылды тығыздалған VRLA Delta HR 12-80 Вт батареясы кернеуі 12В және сыйымдылығы 20Ач AGM технологиясы бойынша жасалған (электролитпен сіңдірілген микрокеуекті толтырғышпен). Корпус жанбайтын ABS пластиктен жасалған. Батареяның қызмет ету мерзімі 8 жылға жетеді. Батарея DELTA UPS Series диапазонына жатады және үздіксіз қуат беру жүйелерінде (UPS), байланыс жүйелерінде, деректер орталығында жұмыс істеуге арналған. Ішкі кедергісі төмен және энергия тиімділігі жоғары. Аккумуляторға қосымша бізден таңдауға болады зарядтау құрылғысы ол үшін, аккумуляторлық шкаф немесе сөре.
Ерекшеліктері
- AGM технологиясы бөлінетін газдың 99% дейін рекомбинациялауға мүмкіндік береді;
- Әуе тасымалдарына шектеулер жоқ;
- UL, IEC, МЕМСТ Р талаптарына сәйкестігі;
- Кальциймен легирленген қорғасын пластиналары тордың төмен өздігінен разрядталуын, жоғары құрылымдық беріктігін қамтамасыз етеді;
- Қызмет көрсетілмейтіндер. Су құюды қажет етпейді;
- Энергияның жоғары тығыздығы;
- Батарея корпусы жануды қолдамайтын ABS пластиктен жасалған.
Пайдалану және қолдану салалары
- Үздіксіз қоректендіру көздері
- Резервтік энергиямен жабдықтау көздері
- Медициналық жабдықтар
- Аспап жасаудың әртүрлі салалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 76 мм |
| Ені | 160.1 мм |
| Ұзындығы | 181 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Кернеу | 12 В |
| Өндіруші | Delta |
| аккумулятор сыйымдылығы | 20 А·сағ |
| аккумулятор түрі | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: бастап36 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 4 д.


