
Challenger G12-100 гельді аккумуляторы
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
130 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Challenger G12-100 – герметикаланған техникалық қызмет көрсетілмейтін аккумуляторлық батарея (VRLA), GEL типті. G12 сериясы үздіксіз қуат көздерінде, қауіпсіздік жүйелерінде, медицинада, байланыс жүйелерінде, баламалы энергетикада (күн батареялары, жел генераторлары, үздіксіз қуат қондырғылары) және т.б. пайдалануға арналған. IEC, BS, Eurobat, JIS стандарттарына сәйкес келеді. Қызмет ету мерзімі – 12 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Challenger |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| аккумулятор сыйымдылығы | 100 А·сағ |
| Заряд тогы | 20 А |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 328 мм |
| Биіктігі | 172 мм |
| Ені | 222 мм |
| Салмақ | 30 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Батарея түрі | GEL |
| Кернеу | 12 |
- Бағасы: 130 000 ₸

