
DELTA SM 100-12 P КҮН БАТАРЕЯСЫ
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 30 мамыр 202644 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Фотоэлектрлік күн модульдерін жету қиын және алыс объектілерді энергиямен қамтамасыз ету үшін пайдалануға болады. Күн энергиясын пайдаланудың пайдасына салмақты дәлел күн батареяларының экологияға әсерінің болмауы болып табылады.
Delta SM 100-12 күн батареясы Р желілік және автономды станцияларда қосымшаларды табады және 1 кВ дейінгі кернеуге арналған. Батареяның жоғары өнімділігіне жоғары сапалы күн батареяларын пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Шыңдалған шыны мен алюминий жақтауды қолдану арқылы құрылымның беріктігі артады. Сонымен қатар, модуль корпусының қатты ауа райы жағдайында деформациялану ықтималдығы жойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 12 В |
| Бос кернеу | 22.14 В |
| ПӘК, кем емес | 16.22 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 18.5 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 100 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 5.78 А |
| Өндіруші | Delta |
| Максималды қуаттағы ток | 5.43 А |
| Элементтер саны | 36 д. (дана) |
| Панель түрі | Поликристалды |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 35 мм |
| Ені | 678 мм |
| Салмақ | 8.8 кг |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Температуралық коэффициенттер | |
| Кернеудің температуралық коэффициенті | -0.35 %/°С |
| Токтың температуралық коэффициенті | 0.04 %/°С |
| Қуаттың температуралық коэффициенті | -0.45 %/°С |
- Бағасы: 44 000 ₸

