
DELTA SM 150-12-P КҮН БАТАРЕЯСЫ
- Бар
61 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Delta SM сериялы күн модульдері жоғары өнімділікке, беріктікке және сенімділікке кепілдік беретін А дәрежелі жоғары өнімді күн батареяларынан жасалған. Модульдің беріктігі шыңдалған шыны мен алюминий анодталған профильден жасалған жақтауды (дренажды саңылаулары бар) қолдану арқылы қамтамасыз етіледі. Қатты конструкция экстремалды ауа райы жағдайында модульдің деформациялануын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 12 В |
| Бос кернеу | 22.19 В |
| ПӘК, кем емес | 17.12 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 12 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 150 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 8.62 А |
| Өндіруші | Delta |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Элементтер саны | 36 д. (дана) |
| Панель түрі | Поликристалды |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 35 мм |
| Ені | 668 мм |
| Салмақ | 11.6 кг |
| Ұзындығы | 1485 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды қуат кезіндегі ток | 150 |
- Бағасы: 61 000 ₸

