
DELTA SM 30-12-M КҮН БАТАРЕЯСЫ
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 30 мамыр 202626 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Фотоэлектрлік күн модульдерін жету қиын және алыс объектілерді энергиямен қамтамасыз ету үшін пайдалануға болады. Күн энергиясын пайдаланудың пайдасына салмақты дәлел күн батареяларының экологияға әсерінің болмауы болып табылады. Delta SM 30-12-M күн модулі бір-бірімен байланысқан отыз алты кремний монокристалды түрлендіргіштерден тұрады. Күн батареясы желілік және автономды станцияларда қолданылады және 1 кВ-қа дейінгі кернеуге арналған. Батареяның жоғары өнімділігіне жоғары сапалы күн батареяларын пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Сонымен қатар, тиімділіктің жоғарылауына Delta SM 30-12-M аккумуляторын жасау кезінде пайдаланылған мөлдірлігі жоғарылаған шыңдалған шыны әсер етеді. Алюминийден жасалған қатты профиль модуль корпусының қатты ауа райы жағдайында деформациялану ықтималдығын жоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 12 В |
| Бос кернеу | 22.64 В |
| ПӘК, кем емес | 16.96 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 18.57 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 30 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 1.73 А |
| Өндіруші | Delta |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Максималды қуаттағы ток | 1.62 А |
| Элементтер саны | 36 д. (дана) |
| Панель түрі | Монокристалды |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 25 мм |
| Ені | 554 мм |
| Салмақ | 2.9 кг |
| Ұзындығы | 449 мм |
- Бағасы: 26 000 ₸

