
DELTA SM 100-12-M КҮН БАТАРЕЯСЫ
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 30 мамыр 202649 000 ₸
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Фотоэлектрлік күн модульдерін жету қиын және алыс объектілерді энергиямен қамтамасыз ету үшін пайдалануға болады. Күн энергиясын пайдаланудың пайдасына салмақты дәлел күн батареяларының экологияға әсерінің болмауы болып табылады. Күн модулі Delta SM 100-12 M бір-бірімен тізбектей жалғанған отыз алты кремнийлі монокристалды түрлендіргіштерден тұрады. Күн батареясы желілік және автономды станцияларда қолданылады және кернеуге дейін есептелген 1шТ.
Батареяның жоғары өнімділігіне жоғары сапалы күн батареяларын пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Тиімділіктің жоғарылауына SM 100-12 M аккумуляторын жасау кезінде пайдаланылған мөлдірлігі жоғарылаған шыңдалған шыны әсер етеді. Алюминийден жасалған қатты профиль модуль корпусының қатты ауа райы жағдайында деформациялану ықтималдығын жоюға мүмкіндік береді.
Қажет болса, жоғары қуат пен кернеуге қол жеткізу үшін батареяны бірнеше күн модульдерінің кешенінде пайдалануға болады. Бұл ретте қосылу тізбектей-параллель жүргізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 12 В |
| Бос кернеу | 22.58 В |
| ПӘК, кем емес | 19.4 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 18.81 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 100 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 6.14 А |
| Өндіруші | Delta |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Максималды қуаттағы ток | 5.59 А |
| Элементтер саны | 36 д. (дана) |
| Панель түрі | Монокристалды |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 35 мм |
| Ені | 545 мм |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Ұзындығы | 1195 мм |
- Бағасы: 49 000 ₸

