
DELTA BST 200-24 P күн модулі
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 25 мамыр 202696 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
DELTA BST сериясы экстра-класты материалдардан жасалған фотоэлектрлік модульдер болып табылады. Күн радиациясының төмен қарқындылығында Delta BST стандартты ұқсас өнімді күн модульдеріне қарағанда көбірек электр энергиясын өндіреді.
Delta BST модульдері ламинацияға дейін және кейін екі сатылы EL сынамасын қоса алғанда, сапаны бақылаудың 74 нүктесінен өтеді. Delta BST – бұл жоғары өнімділік және ұзақ мерзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 24 В |
| Бос кернеу | 45.3 В |
| ПӘК, кем емес | 17.6 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 37.3 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 200 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 5.81 А |
| Өндіруші | Delta |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Максималды қуаттағы ток | 5.36 А |
| Элементтер саны | 72 д. (дана) |
| Панель түрі | Поликристалды |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 35 мм |
| Ені | 992 мм |
| Салмақ | 14 кг |
| Ұзындығы | 1315 мм |
- Бағасы: 96 000 ₸

