
DELTA BST 250-20 M күн модулі (моно)
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 25 мамыр 2026119 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Фотоэлектрлік модуль монокристалды Delta BST 250-20 M. Номиналды кернеуі 20В, номиналды қуаты 255Вт.
Delta BST 250-20 M артықшылықтары
- Өндірістің жоғары стандарттары
BST модульдерінің сапасын бақылау IEC61215 және IEC61730 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді, сонымен қатар 74 сапаны бақылау нүктелерінің кеңейтілген процедурасын қамтиды. Шикізаттың сапасына ерекше көңіл бөлінеді. - Электр энергиясын өндірудің артуы
Орнатылған қуат қоры номиналдан жоғары +3%-ға дейін кепілдендірілген. Көлеңкелеу, бұлтты ауа райы кезінде қуат өндіру бойынша жоғары көрсеткіштер. - Жүктемелерге төзімділік
Модуль 2400 Па жоғары жел жүктемелеріне және 5400 Па қар жүктемелеріне төтеп бере алады. - Халықаралық басқару жүйесі
Өнімдер ISO9001 стандартына сәйкес өндірілген және сертификатталған. - Отқа төзімділік және химиялық төзімділік
Тұз бен аммиактың әсеріне жоғары төзімділік. Жанбайтын материалдардан жасалған. - Сенімділік
PID (potential induced degradation) әсеріне ұшырамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Кернеу | 20 В |
| Бос кернеу | 38.4 В |
| ПӘК, кем емес | 18.4 % |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 120 ай |
| Максималды қуат кернеуі | 30.2 В |
| Модуль жасау материалы | Таза кремний |
| Қуат | 250 Вт |
| Қысқа тұйықталу тогы | 8.93 А |
| Өндіруші | Delta |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Максималды қуаттағы ток | 8.44 А |
| Элементтер саны | 60 д. (дана) |
| Панель түрі | Монокристалды |
| Габаритті өлшемдер | |
| Қалыңдығы | 40 мм |
| Ені | 992 мм |
| Салмақ | 18 кг |
| Ұзындығы | 1640 мм |
- Бағасы: 119 000 ₸

