
Delta GEL 12-15 қайта зарядталатын батарея
- Бар
19 000 ₸
+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DELTA GEL сериялы тығыздалған, техникалық қызмет көрсетілмейтін қорғасын-қышқылды аккумуляторлар AGM+GEL технологиясымен жасалған: combined AGM and GEL technology. Бұл қосарлы артықшылықты қамтамасыз ету үшін электролиттің ішінара қоюлануымен мамандандырылған AGM сепараторларын біріктіретін заманауи технологиялық шешім: AGM технологиясына тән жоғары разрядтық сипаттамалар және AGM+GEL технологиясы бойынша жасалған аккумуляторларға тән жоғары өнімділік тұрақтылығы. Батареялар буферлік режимде де, циклдік режимде де жұмыс істеуге арналған. Автономды энергия жүйелерінде, сондай-ақ баламалы энергия көздеріне негізделген жүйелермен бірге пайдалану ұсынылады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 3.7 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 98 мм |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | AGM |
| аккумулятор сыйымдылығы | 15 А·сағ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Кернеу | 12 В |
- Бағасы: 19 000 ₸

