Технолония GEL

Delta GEL 12-150 қайта зарядталатын батарея
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
215 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (778) 269-30-31
Менеджер
- +7 (727) 354-55-88Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Delta GEL 12-150
DELTA GEL сериялы тығыздалған қорғасын-қышқылды аккумуляторларagm+GEL: combined AGM and GEL Technology технологиясы бойынша жасалған және кірістірілген контроллермен және батареяның күйін көрсететін LSD дисплейімен жабдықталған: кернеу көрсеткіштері, заряд деңгейі және пайдалану ұзақтығы. Кернеу төмен болған жағдайда ескерту сигналы іске қосылады. Аккумулятор қақпағының астында мамандандырылған ерітіндісі бар қосымша контейнерлер бар, оларды толтыру батареяның қызмет ету мерзімін 15-30%-ға ұзартуға мүмкіндік береді.
Батареялар буферлік режимде де, циклдік режимде де жұмыс істеуге арналған. Автономды энергия жүйелерінде, сондай-ақ баламалы энергия көздеріне негізделген жүйелермен бірге пайдалану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| аккумулятор сыйымдылығы | 150 А·сағ |
| Кернеу | 12 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | AGM |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 484 мм |
| Биіктігі | 241 мм |
| Ені | 170 мм |
| Салмақ | 48.1 кг |
- Бағасы: 215 000 ₸

